Kıbrıs


Kıbrıs

Yaz ayları yaklaştıkça insanlar da bir yerlere gitmek için planlar yapmaya başladılar bile. Üstelik önceden yapacağınız otel rezervasyonlarının sizlere daha da makul ücretlere geldiğini biliyor muydunuz? Birkaç ay önceden yapacağınız otel ayarlama işlemi ile herhangi bir odayı normal fiyatından çok daha aşağı bir tutar ile kiralayabilirsiniz. Bunu öğrendiğinize göre geriye nerede tatil yapacağınızı seçmek kalıyor. Eğer hala aklınızda bir yer yoksa gelin sizlere yardımcı olalım bu yıl uğrayacağınız rota Kıbrıs olsun.

kıbrıs-3-300x118 Kıbrıs

kibris otelleri, kibris turlari, kumarhane

Kıbrıs adeta cennetten bir parça gibidir. Muhteşem tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Kıbrıs biz Türkler için de önemli bir konuma sahiptir. Hem Türk ekonomisine hem de Kıbrıs’a destek olup, güzel bir tatil yapma fırsatına ne dersiniz? Cevabınız evet ise gelin sizlerle Kıbrıs’ı ufaktan bir tanıyalım.

Kıbrıs genellikle kumarhaneleri ile tanınır ve insanların belli bir kısmı sadece kumarhaneler için Kıbrıs’ı ziyaret eder. Sizler de dilerseniz ziyaret edebilirsiniz fakat amacınız gezi ise Kıbrıs’ın görülecek onlarca yeri bulunuyor.

Görülecek Yerler

Tarihte gezinti yapmaya ne dersiniz? Surlariçi / Lefkoşa tarih severlerin uğradığı bir nokta. Onlarca tarihi yapıya daracık ve tarih kokan sokaklardan ulaşabilir, dilediğiniz gibi fotoğraf çekme imkanına ulaşabilirsiniz. Bölgenin en ünlü tarihi yapılarından olan Büyük Hanı da görmeden geçmeyin deriz.

Şehrin en güzel noktalarından birisi olan Girne Yat Limanı da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Çok kaliteli fotoğraf karelerini yakalayabileceğiniz bu nokta tam bir Akdeniz havasındadır. Yaz aylarında birbirinden güzel yatları görebilir, denize bakan kafelerden birinde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken şehrin güzelliğinde kaybolabilirsiniz.

Sizlerde Kıbrıs’a gitmek istiyor iseniz otelinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Üstelik sitemizi kullanarak istediğiniz otel odasını anında bulabilir ve ayırtabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile bizler sizler için en iyi oteli ayarlıyoruz. Sizlere düşen sadece oturduğunuz yerden istediğiniz oteli bulmak. Binlerce otel arasından dilediğiniz seçebilir, istediğiniz bütün özellikleri ekleyip çıkartabilir ve kendiniz için en uygun oteli bulabilirsiniz. Üstelik bunu yerinizden kalkmadan dakikalar içinde yapabilirsiniz. Haydi sizlerde ucuz ve kaliteli tatil için daha ne bekliyorsunuz?