Bahama Adaları


Bahamalar

Tatil denince akla ilk gelen noktalardan birisidir Bahamalar. Denizi, havası, doğası ile adeta cennetten bir parça gibi gözüken Bahamalar tatil için seçilebilecek en ideal noktalardan birisidir. Denizi, plajları o kadar temiz ve berraktır ki görünce kendinizden geçebilirsiniz. Bahamalar İspanyolcada Bajamar kelimesinden gelir. Bu kelimenin anlamı da ‘’sığ denizdir’’. 2000’nin üzerinde ada ile en büyük adalar topluluğundan birisidir Bahamalar ve elbette ki tatil için en ideal noktalardan da birisidir. Bahamalar’ı tercih etmenizi sağlayacak pozitif nedenlerden birisi de vize istememesidir. Evet, yanlış duymadınız. Bu muhteşem cennet diyarına vizesiz gidiş sağlayabiliyorsunuz. Peki, Bahamalar ‘da neler yapılabilir? Gelin hep birlikte bu soruyu cevaplandıralım.

Bahamalar başta bir deniş, güneş ve kum diyarı görünse de aslında ondan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir yer. Su altı dalışları yapabilir, birbirinden ilginç müzeleri gezebilir, tarihi yapılara da bir göz atabilirsiniz. Ayrıca birbirinden kaliteli golf sahalarında keyifli zaman geçirmek te mümkün!

Gelin isterseniz gezimize Nassau’dan yani Bahamalar’ın başkentinden başlayalım. Bu merkez şehirde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ihtiyacınız varsa buradaki dükkanlardan kolayca her şeyinizi temin de edebilirsiniz. Nassauda bulunan Korsan Müzesi’ni mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Ardastra Bahçeleri de görmeye değer yerlerden.

Gezimize Grand Bahama’da devam edelim. Grand Bahama Bahamalar’ın ünlü adalarından bir tanesidir. Özellikle eğlence ve gece hayatına düşkün iseniz Grand Bahama tam da size göre! Kulüpten kulübe koşabileceğiniz Grand Bahama’da su altı dalışlarına katılabilir ve birbirinden eğlenceli aktiviteler ile tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

Tüm bunları yaparken eğlenceden mahrum kalmak istemezsiniz öyle değil mi? Peki, size eğlencenizi katlayacak bir yöntem söylesek? Bahamalar ’da ucuza otel ayarlama işlemi yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken yerinizden kalkmanıza bile gerek yok. Sitemiz aracılığı ile Bahamalar dahil dünyanın birçok yerindeki otellere anında ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve dilediğiniz otel odasını çok daha ucuz bir şekilde kiralayabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile bizler sizler için en iyi oteli en iyi fiyata buluyoruz. Haydi, sizlerde ucuz ve kaliteli bir tatil fırsatı için yerinizi şimdiden ayırtın!