KARTALKAYA


Kartalkaya

 

Kış ayı olağanca hızı ile devam etmekte. Bazı şehirlerde kış çok sert ve yoğun geçerken İstanbul gibi yerlerde kış kendini hiç hissettirmiyor bile. Eğer sizlerde kar seven birisi iseniz ve birazda tatile ihtiyacınız olduğunu düşünüyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Hazır sömestr tatili de gelmiş iken biraz eğlenceye ne dersiniz? Üstelik bu sene kardan mahrum olduysanız sizlere muhteşem bir önerimiz var: Kartalkaya.

Bildiğiniz üzere Kartalkaya Türkiye’nin önde gelen kayak ve tatil merkezlerinden. Şu sıralarda da yine birçok insan tatil için oraya akın ediyorlar. Bolu’ya bağlı olan Kartalkaya’nın en büyük farklarından birisi kayak merkezi olarak oldukça uygun olmasıdır. Geniş ve profesyonelce hazırlanmış pistleri, her bakımdan eğitimli personeli, eğer kayak bilmiyor iseniz kayak öğretmenlerinin en iyileri Kartalkaya ’da sizleri bekliyor. Üstelik rahat ve konforlu otel odaları, kafeler, restoranlar ve daha birçok şeyi Kartalkaya ‘da bulabilirsiniz.

Hazır otel demişken otellerden de bahsetmekte fayda var. Oteller aslında bir tatil için oldukça önemlidir. Otelinizi -yani kalacak yerinizi- ayarlamadan tatile çıkmak aslında iyi bir fikir olmayabilir. Birincisi oteller dolu olabilir ve yer bulamayabilirsiniz, ikincisi çok yüksek fiyatlı olabilirler, üçüncüsü ise fiyatına oranla sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilirler. Bu sebeple tatile çıkmadan otel ayarlama işleminizi yapmanızı öneririz. Günümüzde yerinizden bile kalkmadan otelinizi ayarlayabilir, en uygun fiyatları karşılaştırabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir otel odası bulabilirsiniz. Örneğin; siz ücretsiz kablosuz internet hizmeti veren, açık büfesi bulunan, geniş odalı, spa hizmeti veren bir otelde kalmak istiyorsunuz. Bu tarz bir otel için yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmamak için sizlerde önceden otel bul hizmeti ile otelinizi ayarlamalısınız.

Sitemiz de bu amaçla sizlere hizmet etmek için kurulmuştur. İstediğiniz oteli anında aratabilir, bulabilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Üstelik bunu oturduğunuz yerden kalkmadan yapmanın keyfine anında varabilirsiniz. Binlerce otelin fiyatlarını karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun oteli bulmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı! Bu sayede istediğiniz bütün özelliklere sahip bir otel odasını bulabilir, normaldeki fiyatından daha uygun fiyatlara yerinizi ayırtabilirsiniz.