VİZESİZ GİDİLEBİLEN ÜLKELER


VİZESİZ GİDİLEBİLEN üLKELER

Yaz aylarına şunun şurasında sadece birkaç ay kaldı. E hal bu olunca insanlar da yavaş yavaş tatil planları yapmaya başladılar bile. Peki, siz bu yaz tatilinde nereye gitmeyi planlıyorsunuz? Sizler için hem ucuz hem de kaliteli tatil ipuçları vermeye çalışıyoruz. Gelin bu yaz tatilinde farklı bir yere gitmenin avantajlarına bakalım. Üstelik bu yazımızdaki tatil rotalarının hiçbirinde vize yok!
Vize çoğu zaman kişilerin aylarca uğraştığı bir sorun olmuştur. Bazen bir belge eksik olur ve her şeyi en baştan yapmak zorunda bile kalabilirsiniz. İşte sizleri bu zahmetten kurtaracak bir çözüm: vize istemeyen ülkeler. Bu ülkeler arasında oldukça ünlü ülkelerde var. Gelin hep beraber bu ülkelerden birkaçına bakalım.

Hong Kong

Belki de vize istemeyen yerler arasında en önemli yerleşim yerlerinden birisidir Hong Kong. Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı olan Hong Kong 7 milyonun üzerinden nüfusu ile Çin’in en önemli merkez şehirlerinden birisidir. Hong Kong tam bir teknoloji bölgesidir ayrıca. İster tarihi ister doğal, isterseniz de teknolojik geziler ile tatilinize renk katabilirsiniz.

Japonya

Japonya da vize istemeyen ülkeler arasındadır. 90 güne kadar hak tanıyan Japonya oldukça güzel bir tatil rotası olabilir. Özellikle Uzakdoğu kültürü ile tanışmak istiyor iseniz ve tarihi gezilere önem veriyor iseniz Japonya son derece kaliteli bir durak olacaktır.

Ukrayna

Asya kıtasından sıkıldıysanız sizlere Avrupa’da muhteşem bir ülke sunalım: Ukrayna. Avrupa’nın önemli ülkeleri arasında olan Ukrayna ayrıca ucuz bir tatil isteyenler için de avantajlı bir seçim olacaktır. Böylelikle vize ile uğraşmadan ucuz bir şekilde tatilinizi yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Vize istemeyen ülkelerden istediğinizi seçebilir, rahat bir şekilde tatilinize başlayabilirsiniz. Fakat oralarda nerede kalmayı düşünüyorsunuz? Otelinizi ayarladınız mı? Cevabınız hayır ise üzülmeyin. Sitemizde bulunan otel bul hizmeti ile istediğiniz oteli anında bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Otel ayarlama hiç bu kadar hızlı ve güvenilir olmamıştı! Üstelik erken rezervasyon ve daha birçok indirimden de yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Haydi sizlerde sitemiz aracılığı ile otelinizi ayarlayın ve ucuz, kaliteli bir tatil yapma fırsatına erişin.