ULUDAĞ


Kış ve tatil denince akla gelen ilk noktalardan birisidir Uludağ. Sadece kışın bile değil her mevsim insanların akın ettiği bir tatil merkezi olan Uludağ’a Bursa’dan günübirlik turlar ile gidebilir veya oradaki otellerden birisinde kalabilirsiniz. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından her yıl milyonlarca insanın akın ettiği Uludağ her yaştan insanın eğlenceye doyacağı bir yerdir. Daha çok eğlence odaklı bir yer olan Uludağ profesyonel kayakçılardan çok amatör kayakçıların bulunduğu bir noktadır. Ayrıca snowboard, teleferik, ekstrem kar aracı gibi birçok aktiviteyi de Uludağ’da bulabilir ve bunların tadını çıkartabilirsiniz.

Bu günlerde hazır sömestr tatili varken çocuklarınız ve kendiniz için iyi bir şey yapmaya ne dersiniz? Uludağ sizlerin ve çocuklarınızın oldukça eğleneceği bir seçim olacaktır. Sadece kar görmek veya kayak yapmak için değil, muhteşem ormanlarda gezip kaliteli fotoğraflar çekmek için de Uludağ’a gidilebilir. Fakat, çoğu insanın aklında şu soru var; Uludağ pahalı mıdır? Otellere ne kadar ücret alıyorlar?

Aslında bunun cevabı tam olarak yok. Çünkü bu sizin otel odanızı nereden aldığınıza bağlı. Eğer direkt olarak gidip oradan ayarlarsanız yandınız demektir. Hiç sevmediğiniz bir odaya bile bir yığın para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat otelinizi gitmeden önce ayarlarsanız işler sizin için daha iyi bir hale geliyor. Otel ayarlama işlemi önceden yapıldığı zaman gerçekten sizlere büyük bir faydası oluyor. Nasıl mı?

Şöyle ki, günümüzde oturduğunuz yerden otelinizi ayarlamak artık çocuk oyuncağı. Binlerce oteli anında gezebiliyor, fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz. Üstelik ihtiyacınıza yönelik bir oteli anında bulabiliyorsunuz. Bunu yaparken de elbette en uygun oteli en uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Yanı kısa bir deyiş ile işinizi şansa bırakmamış oluyorsunuz. Böylelikle tatil yerine vardığınızda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmıyor, tatiliniz sizin için bir zehir olmaktan çıkıyor.

Sizlerde sitemizde bulunan otel ara hizmeti ile oturduğunuz yerden en uygun oteli bulabilir, en uygun fiyatlar ile tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bu sayede sürpriz fiyatlar ile karşılaşmaz, harika bir tatil geçirme fırsatını elde edersiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun oteli en uygun fiyata bulmak için siz ne bekliyorsunuz?