Ucuz Otel Ayarlamanın Yolları

ucuz-otel

Ucuz Otel Ayarlamanın Yolları

Neredeyse herkes bir gezi rezervasyonu yapabilir, ancak herkes, grubunuzdaki herkes için uygun fiyatlı ve eğlenceli bir macera planlayabilir. otelayarlama.com adresinde, size planlamayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için, seyahat işletmelerinde en iyi içeriden öğrenme sırlarını ve en gelişmiş seyahat karşılaştırma araçlarını sunmayı amaçlıyoruz.

İşte size Otellerle ilgili paylaşmak istediğimiz bazı bilgi ve ipuçları.

• Bir Haritadaki Mesafeleri Kontrol Et

Otellerin, kasaba çevresindeki turistik mekanlara ve aktivitelere olan yakınlıklarını biraz abartması nadir değildir. Belirli bir havaalanına veya semtine yakın olmanız yolculuğunuz için önemliyse, bir otel rezervasyonu yapmadan önce Google Haritalar’daki mesafeleri doğrulayın.

• Paket Fırsatlarını Atla

Yeni konukları ikna etmek için bazı oteller heyecan verici ama buna değmeyecek temalı paket fırsatlar sunacak. Bazen bu paketlerin istemediğiniz ya da istemediğiniz şeyleri içerdiğini ve özel fiyatın normal fiyatın üstünde olabileceğini bilmeniz yeterlidir.

• Mini Bar için Ücret ödemeyin

Mini bar ücretleri sıklıkla tartışılır çünkü elle stoklanır ve sıklıkla yanlış hesaplanır. Otelinizin ayrıntılı faturasını dikkatli bir şekilde inceleyin ve doğru olmayan bir mini bar masrafı görürseniz bunları tartışın. Çoğu ön büro personeli masrafları geçersiz kılmaktan çekinmeyecek.

• Oda Tercihlerini Anlamak Garanti Edilmiyor

Otel rezervasyonu, yatak büyüklüğü ve yatak sayısı gibi tercihleri ​​içerir. Ancak birçok otelde, seyahat edenler bu tercihlerin garanti edilmediğini bilmelidir. Genellikle ne istediğini elde edeceksin, ama her zaman değil.

• Özel Günler Konuşuluyor

Çoğumuz doğum günleri, yıldönümleri ve özel etkinlikler için yolculuk ediyor. Gelmeden önce otel çalışanları için bir hafta veya daha fazla kutladığınızın adını ve odanızda bir şişe şampanya gibi biraz ihtara maruz kaldıklarını görünce şaşırabilirsiniz.

• Çalışanlara Nazik Olun

Özellikle zorlu konuklarla düzenli uğraşmak zorunda kalan otel personeli ile küçük bir hoşgörü uzun bir yol kat ediyor. Giriş yaptığınızda, ön büro katipinin gününün nasıl gittiğini sorun ve onları salonda geçirdiklerinde temizlik personeline merhaba deyin. Bu sadece yaygın nezaket değil, aynı zamanda konaklamanız sırasında ikramiye alma şansınızı da arttırıyor.

• Park Hakkında Sor

Özellikle büyük şehirlerde kaldığınızda, park etme masrafları gerçekten artar. Ücretsiz veya indirimli park ücreti sunan oteller arayın. Otel otoparkı pahalıysa, En İyi Park gibi uygulamalar, biraz yürüyüş yaparsanız alakalı otoparkları daha ucuza bulmanıza yardımcı olabilir.

• Otelinizi Bundle Airfare ile Konaklamaya Katılın

Gezi planlarınızı tamamladıysanız ve güzergahınızı biliyorsanız, daha iyi bir fiyat için otel odasını uçak bileti ile birlikte düşünün. Bazı web siteleri, otel odalarında önemli ölçüde tasarruf yapmanıza yardımcı olabilecek hem konaklama hem de uçuşları birleştiren seyahat paketleri sunar.

• Köşe Oda İste

Bir otelde check-in yaptığınızda, köşe oda olup olmadığını ayrı ayrı sorunuz. Bunlar genellikle salonun ortasında olanlarla aynı fiyata göre daha büyük ve daha sessizdir. Yükseltmeler çoğu zaman otellerin doluluk anlamında daha iyi hissettikleri günün sonunda sunuluyor.

• Paket Kulaklıklar

Aşırı gürültü ve sıkıntılar seyahat deneyiminin bir parçasıdır, ancak bu sizi delirtmek zorunda oldukları anlamına gelmez. Her halükarda, uçuş ve otel odanız için iyi bir çift veya iki adet kulak tıkacı paketi.