BVLGARI BALI RESORT UBUD


BVLGARI-BALi-300x169 BVLGARI BALI RESORT UBUD

BVLGARI Resort Bali

Bulgari Resort Bali, deniz seviyesinden 150 metre uzaklıkta ve Hint Okyanusu’nun geniş manzaralarını sunmaktadır. Özel bir güneşlenme terası ve dalma havuzu bulunan lüks villalar vardır.

1.km uzunluğundaki plaja yalnızca tesisin eğimli asansörü aracılığıyla erişilebilir. Bulgari Resort Bali’nin geniş villalarında geleneksel Bali dekoru ve bang olufsen ses ve görüntü sistemleri bulunur. Tabandan tavana cam banyolar özel avluya bakmaktadır. Rekreasyon seçenekleri arasında, 24 saat açık fitness merkezinde egzersiz yapabilir ya da okyanusun engin manzarasının keyfini çıkarırken spa’da bir masajın keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste ücretsiz Wi-Fi ve otopark bulunmaktadır. Seyahat ve gezi düzenlemeleri ön büroda yapılabilir. Tesis ayrıca okyanusa bakan bir sonsuzluk yüzme havuzu sunmaktadır. Konuklar ayrıca 24 saat yardımcı desteğinden yararlanabilirler.

Il Ristorante Luca Fantin, İtalyan Resident Head Chef Balinese’nin özel teknikleri ve yaratıcılığı ile, İtalyan mutfağının yaratıcı ve modern yorumlarını sunar. Sangkar Restaurant’ta diğer dünya mutfağı yemeklerini de servis etmektedir. Diğer yemek seçenekleri arasında La Spiaggia’da taze deniz ürünleri yer almaktadır.