Fame Residence Lara


Genel Özellikleri

Masmavi denizi, insanın içini mutlulukla dolduran kokusuyla Antalya en güzel Akdeniz şehirlerinden birisidir. Böylesine doğal güzellikleri ve tarihi yapıtları içinde barındıran Antalya’da yapılacak bir tatil insana çok iyi gelmektedir. Yıl içinde yorucu bir iş temposu, hayat zorluklarıyla mücadeleden bıkan bizlerin böylesine güzel bir Antalya tatiline ihtiyacı vardır. Tatilimizi Antalya’da yapmak çok güzel olmasına karşın bunu güzel bir otel ile süslemek daha da güzel olacaktır. Fame Residence Lara Antalya’da hizmet veren çok kaliteli bir konaklama yeridir.

Lara plajına sıfır mesafede olan otel sunduğu hizmetleri sayesinde müşterilerini memnun edebilmektedir. 442 odası ve 1100 yatak sayısı ile zaten bu sektörde iyi bir yerde oldukları anlaşılmaktadır. Otelin standart odaları 25–32 metrekare iken maksimum 3 kişiliktir. Suit odaları ise yaklaşık 70 metrekare olup 3 yetişkin ve 1 çocuk sığacak şekilde tasarlanmıştır. Odaların hepsinde televizyon, telefon, balkon, minibar, saç kurutma makinesi gibi tatil için gerekli malzemeler mevcuttur. Aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir seyahat geçirmeniz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Fame Residence Lara Yemek Servisleri

Otel yemek sektöründe de Antalya otelleri içindeki en kaliteli ahçılar ile çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü Akdeniz mutfağının en leziz yiyecekleri tatma imkanınız olacaktır. Günün her saatinde servis olması sebebiyle karnınız hiçbir zaman aç kalmayacaktır. Çünkü her şey dâhil konseptinde yemekler sunulmaktadır. Böylesine güzel imkanları yapacağınız otel ayarlama sitesinden uygun seçenekler ile satın alabilir ve ucuz bir şekilde tatil yapabilirsiniz.