MARMARİS TURUNÇ RESORT OTEL

www.otelayarlama.com

Turunç Hotel Genel Özellikleri

Marmaris, turistlerin en çok tercih ettiği tatil bölgelerinden birisidir. Burada geçirilmesi planlanan bir tatilde, istenilen tatil hedefine ulaşılabilinecektir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün muhteşem uyumu ile beraber Marmaris tatil için yaratılmış bir cennet gibidir. Böylesine güzel bir yerde yapılacak tatil size kendinizi iyi hissettirerek yeni döneme rahat girmenizi sağlayacaktır. Özellikle Temmuz aylarında en kalabalık seviyesine ulaşan Marmaris tıklım tıklım olmaktadır. Marmaris tatilinizi daha huzurlu yapmak adına güzel bir otel inşa edilmiştir. Müşterilerine çok önem veren Turunç Hotel’i tercih etmenizi tavsiye etmekteyim.

Yaklaşık 40000 metrekarelik bir zemin üzerine inşa edilmiş olan otel tatil severlerin tüm isteklerini karşılayabilmektedir. Otelde her gün muntazam oda temizliğinin yapılması ve hijyenin bizlere yansıtılması çok güzeldir. Oda zeminlerinin parke olması ve bakımlı olması oda içerisinde rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. Odaların hepsinde merkezi klima, televizyon, minibar, saç kurutma makinesi, küvet gibi önemli tatil eşyaları bulunmaktadır. Kaliteli personelleri sayesinde tatiliniz boyunca hiçbir sıkıntı çekmemeniz muhtemeldir. Rahat ve huzurlu bir tatili size sunarak Marmaris otelleri arasında en iyiler arasında olduklarını bizlere göstermektedirler.

Turunç Hotel Yemek Servisleri

Otel her şey dahildir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği düzenli olarak verilmek ile beraber günün her saatinde açık büfesi mevcuttur. Dünya mutfağının en seçkin ve belirgin lezzetlerini bizlerle buluşturan otelde A’la carte restoranlar ile beraber 5 tane de bar bulunmaktadır. Ucuz bir tatil yapma fırsatını her turist ister. Böylesine güzel imkanları Marmaris erken rezervasyonları sayesinde otel ayarlama sitelerinden uygun koşullara alabilirsiniz.