Mavi Tatil Köyü Bodrum Genel Özellikleri


Mavi Tatil Köyü Bodrum Genel Özellikleri

Bodrum gibi bir cennete tatil yapabiliyor olmanız çok güzel bir aktivitedir. Böylesine güzel bir tabiatı kendi içinde barındıran ve koruyabilen bir bölge dünyadan birçok turisti ülkemize çekmektedir. Su sporlarının uğrak mekânı olmak ile beraber içerdiği birçok tarihi eser ile de ayrıca ilgi çekebilmektedir. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Kalesi ve Maussollos ‘un Mezar Anıtı gibi önemli tarihi eserler ile turistlerin ilgisini kendi üstünde toplamaktadır. Mavi Tatil Köyü Bodrum ise bu konuda çok tecrübeli bir işletmedir. Bu sayede otel, yapacağınız tatil için daha da güzelleştiren sakin bir konaklama yeri olmaktadır.

112 oda ve 412 yatak ile hizmet veren Mavi Tatil Köyü Bodrum sakin ve huzurlu bir tatili bizlere sunmaktadır. Kendine ait güzel bir plaj, denize sıfır olması, tüm odaların denize sıfır manzara içermesi ve odalarda saç kurutma makinesinden tutup LCD televizyonlara kadar birçok önemli eşyanın bulunması gerçekten güzel özellikleridir. Ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, aerobik alanları, tenis kortu, bilardo ve plaj voleybolu sahası gibi spor alanları ile tatilinizi renklendirmektedir.

Mavi Tatil Köyü Bodrum Yemek ve İçecek Olanakları

Akdeniz mutfağını tam olarak yansıtması onu Bodrum otelleri arasında farklı bir yere koymaktadır. Sabah, öğlen ve akşam sınırsız açık büfe servisleri sizlere hizmet verirken bazı içecek markalarında sabah 10.00 ile akşam 23.00 arasında ücretsiz içki servisi de yapılmaktadır. Böylesine güzel bir ortamda Bodrum erken rezervasyonları sayesinde yapmak istediğiniz güzel bir tatili ekonomik olarak elde edebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz Bodrum ucuz tatili bu sayede mümkündür.