ÇEŞME Akay Garden Resort Hotel


Genel Özellikler

Çeşme belki de İzmir’in en önemli tatil bölgesidir. Tarihi eserler ile de içli dışlı olan Çeşme 12 İyon Kenti içerisindedir. Mükemmel deniz ve havasıyla dünyadan birçok turisti ağırlayan Çeşme aynı zamanda su sporları ve rüzgâr sörfü severlere de olanaklar sağlamaktadır. Alaçatı beldesini barındıran Çeşme görsel anlamda tatilcilere istediklerini verebilmektedir. Ayrıca Şifne Kaplıcaları ile de ünlü olan Çeşme’de tatilinizi güzel bir şekilde yaparken kalmak için Akay Garden Resort Hotel tercih etmenizin büyük avantajları vardır. Sizlere daha güzel bir Çeşme tatili sunabilecektirler.

122 oda ve 450 yatak kapasiteli otelde huzur ve güvenlik en üst seviyededir. Her odasından izleyebileceğiniz Erythrai batışı tatilcilere güzel anlar yaşatabilmektedir. Modern ve kültürümüzü yansıtan bir dekorasyonu ile çok daha fazla ilgi çekmektedir. Otelde 2 adet kaydıraklı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenmek için teraslar,  çocuklar için park alanları gibi tatil içinde önemli olan alanlar bulunmaktadır. Firmayı diğer bölge otellerinden ayıran özelliği kaliteli otelcilik anlayışını benimseyerek müşterilerin memnun bırakmak için ellerinden geleni yapmalarıdır.

Akay Garden Resort Hotel Restoran ve Bar Özelliği

Otelde ege mutfağının enfes yemeklerini yerken kendinizden geçmeniz muhtemeldir. Çok lezzetli yemekler gene bu işte profesyonel ahçıların ellerinden çıkmaktadır. Her şeyin dâhil olduğu menülerde her gün sizlere özel yemekler çıkmaktadır. Saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet veren barlarında birçok içki çeşidine ulaşmanız muhtemeldir. Çeşme erken rezervasyonları sayesinde böylesine güzel bir tatili satın alarak ekonomik kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede güzel bir Çeşme ucuz tatiline sahip olabilirsiniz.